Комп'ютер ATX Game Black Tower i7-4Gen мат. плата s2011 кулер процесорний 3 тепл. трубки 32GB DDR3 512GB SSD БЖ 320-400W GF GTX 1660 Super 6GB GDDR6
Код: 00-00018172
Поділитися
Комп'ютер ATX Game Black Tower i7-4Gen мат. плата s2011 кулер процесорний 3 тепл. трубки 32GB DDR3 512GB SSD БЖ 320-400W GF GTX 1660 Super 6GB GDDR6
В наявності
Корпус ATX Game Black Tower/ Intel Core i7-4930K (3.40-3.90GHz, 6 ядер, 12 потоків, 12mb Cache)/ мат. плата s2011 + кулер процесорний (3 тепл. трубки)/ 32GB DDR3 (4 канальний режим роботи пам'яті)/ 512GB SSD (додати в ПК 500GB HDD +500 грн)/ Брендовий БЖ 320-400W/ Відеокарта GF GTX 1660 Super 6GB GDDR6 (DVI, DP, HDMI) 192bit
17000грн
- Доставка:
- Самовивіз (9 магазинів по Україні)
- Нова Пошта (1-3 дні)
- Безкоштовна доставка (від 1000 грн)
- Гарантія:
- 12 місяців гарантії
- 14 днів на тести та перевірки
- Оплата:
- Готівкою в магазині
- Безготівковий розрахун для підприємств
Опис
Корпус ATX Game Black Tower/ Intel Core i7-4930K (3.40-3.90GHz, 6 ядер, 12 потоків, 12mb Cache)/ мат. плата s2011 + кулер процесорний (3 тепл. трубки)/ 32GB DDR3 (4 канальний режим роботи пам'яті)/ 512GB SSD (додати в ПК 500GB HDD +500 грн)/ Брендовий БЖ 320-400W/ Відеокарта GF GTX 1660 Super 6GB GDDR6 (DVI, DP, HDMI) 192bit
Примітка: зовнішній вигляд корпусу, а також фірма виробник відеокарти можуть відрізнятися від того, що вказано в описі і на фото товару.
Характеристики
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Форм-Фактор Корпусу | Tower |
| Тип процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-4930K |
| Частота процесора | 3.40-3.90GHz |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Інтерфейси підключення | HDMI |
| Інтерфейси підключення | DVI |
| Інтерфейси підключення | DisplayPort |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Колір | Чорний |
Відгуки
