Комп'ютер GAMDIAS AURA GC7 Black Color Miditower NEW i5-7Gen, s1151 GA-Q170M-D3H кулер 2 тепл. трубки 120GB SSD 500Gb HDD, БЖ400W, Quadro M2000 4Gb
Код: 00-00018157
Поділитися
Комп'ютер GAMDIAS AURA GC7 Black Color Miditower NEW i5-7Gen, s1151 GA-Q170M-D3H кулер 2 тепл. трубки 120GB SSD 500Gb HDD, БЖ400W, Quadro M2000 4Gb
В наявності
Корпус GAMDIAS AURA GC7 Black Color Miditower NEW (заміна на корпус Tower Black NEW -500 грн)/ Intel Core i5-7500 (3.40-3.80GHz, 4 ядра, 4 потоки, 6Mb Cache), мат. плата 1151 (GA-Q170M-D3H) + кулер процесорний (2 тепл. трубки) NEW/ 120GB SSD + 500GB HDD/ БЖ 400W NEW/ Відеокарта Quadro M2000 4Gb DDR5 128bit (4xDP)
Оперативна пам'ять
12500грн
- Доставка:
- Самовивіз (9 магазинів по Україні)
- Нова Пошта (1-3 дні)
- Безкоштовна доставка (від 1000 грн)
- Гарантія:
- 12 місяців гарантії
- 14 днів на тести та перевірки
- Оплата:
- Готівкою в магазині
- Безготівковий розрахун для підприємств
Опис
Корпус GAMDIAS AURA GC7 Black Color Miditower NEW (заміна на корпус Tower Black NEW -500 грн)/ Intel Core i5-7500 (3.40-3.80GHz, 4 ядра, 4 потоки, 6Mb Cache), мат. плата 1151 (GA-Q170M-D3H) + кулер процесорний (2 тепл. трубки) NEW/ 120GB SSD + 500GB HDD/ БЖ 400W NEW/ Відеокарта Quadro M2000 4Gb DDR5 128bit (4xDP)
Примітка: зовнішній вигляд корпусу, а також фірма виробник відеокарти можуть відрізнятися від того, що вказано в описі і на фото товару.
Характеристики
| Виробник | GAMDIAS |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Форм-Фактор Корпусу | Midi-Tower |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-7500 |
| Частота процесора | 3.40-3.80GHz |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro M2000 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Інтерфейси підключення | DisplayPort |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Тип накопичувача 2 | HDD |
| Об'єм накопичувача 2 | 500 GB |
| Колір | Чорний |
| Стан | Б/В |
Відгуки

