Комп'ютер GAMDIAS AURA GC7 Black Color Miditower NEW i7-6Gen, s1151 GA-Q170M-D3H кулер 2 тепл. трубки 480GB SSD, БЖ600W, RX 570 8Gb
Код: 00-00018198
Поділитися
Комп'ютер GAMDIAS AURA GC7 Black Color Miditower NEW i7-6Gen, s1151 GA-Q170M-D3H кулер 2 тепл. трубки 480GB SSD, БЖ600W, RX 570 8Gb
В наявності
Корпус GAMDIAS AURA GC7 Black Color Miditower NEW/ Intel Core i7-6700 (3.40-4.00GHz, 4ядра, 8 потоків, 8MB Cache), мат. плата 1151 (GA-Q170M-D3H) + кулер процесорний (2 тепл. трубки) NEW/ 480GB SSD (додати в ПК 500GB HDD +500 грн)/ БЖ 600W NEW/ Відеокарта Radeon RX570 8GB GDDR5 256bit (DVI, DP, HDMI)
Оперативна пам'ять
20500грн
- Доставка:
- Самовивіз (9 магазинів по Україні)
- Нова Пошта (1-3 дні)
- Безкоштовна доставка (від 1000 грн)
- Гарантія:
- 12 місяців гарантії
- 14 днів на тести та перевірки
- Оплата:
- Готівкою в магазині
- Безготівковий розрахун для підприємств
Опис
Корпус GAMDIAS AURA GC7 Black Color Miditower NEW/ Intel Core i7-6700 (3.40-4.00GHz, 4ядра, 8 потоків, 8MB Cache), мат. плата 1151 (GA-Q170M-D3H) + кулер процесорний (2 тепл. трубки) NEW/ 480GB SSD (додати в ПК 500GB HDD +500 грн)/ БЖ 600W NEW/ Відеокарта Radeon RX570 8GB GDDR5 256bit (DVI, DP, HDMI)
Примітка: зовнішній вигляд корпусу, а також фірма виробник відеокарти можуть відрізнятися від того, що вказано в описі і на фото товару.
Характеристики
| Виробник | GAMDIAS |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Форм-Фактор Корпусу | Midi-Tower |
| Тип процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6700 |
| Частота процесора | 3.40-4.00GHz |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | Radeon RX 570 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Інтерфейси підключення | HDMI |
| Інтерфейси підключення | DVI |
| Інтерфейси підключення | DisplayPort |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм накопичувача | 480GB |
| Колір | Чорний |
Відгуки

