Комп'ютер Prologix E114 Black Color Tower NEW i5-9Gen, s1151v2 кулер процесорний 4 тепл. трубки NEW, 512GB SSD M.2 NVME, БЖ600W NEW, RX 6700XT 12GB
Код: 00-00018216
Поділитися
Комп'ютер Prologix E114 Black Color Tower NEW i5-9Gen, s1151v2 кулер процесорний 4 тепл. трубки NEW, 512GB SSD M.2 NVME, БЖ600W NEW, RX 6700XT 12GB
В наявності
Корпус Prologix E114 Black Color Tower NEW/ Intel Core i5-9600K (3.70-4.60GHz, 6 ядер, 6 потоків, 9Mb Cache), мат. плата 1151 v2 + кулер процесорний (4 тепл. трубки) NEW/ 512GB SSD M.2 NVME (додати в ПК 1TB HDD +1200 грн)/ БЖ 600W NEW/ Відеокарта Radeon RX 6700 XT 12GB (3хDP+HDMI) 192bit
Оперативна пам'ять
31900грн
- Доставка:
- Самовивіз (9 магазинів по Україні)
- Нова Пошта (1-3 дні)
- Безкоштовна доставка (від 1000 грн)
- Гарантія:
- Гарантія на комп'ютер 24 міс./ На відеокарту 12 міс.
- Оплата:
- Готівкою в магазині
- Безготівковий розрахун для підприємств
Опис
Корпус Prologix E114 Black Color Tower NEW/ Intel Core i5-9600K (3.70-4.60GHz, 6 ядер, 6 потоків, 9Mb Cache), мат. плата 1151 v2 + кулер процесорний (4 тепл. трубки) NEW/ 512GB SSD M.2 NVME (додати в ПК 1TB HDD +1200 грн)/ БЖ 600W NEW/ Відеокарта Radeon RX 6700 XT 12GB (3хDP+HDMI) 192bit
Примітка: зовнішній вигляд корпусу, а також фірма-виробник відеокарти можуть відрізнятися від опису та фото товару. Деталі ви можете уточнити у менеджера компанії.
Характеристики
| Виробник | Prologix |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Форм-Фактор Корпусу | Tower |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-9600K |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків процесора | 6 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графічний чіпсет | Radeon RX 6700 XT |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Інтерфейси підключення | HDMI |
| Інтерфейси підключення | DisplayPort |
| Тип накопичувача | NVME |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Колір | Чорний |
Відгуки

