Комп'ютер ігровий Color Tower i5-14Gen м. п. s1700 B760M кулер цпу (4 тепл. трубки) 32GB DDR5 1TB M.2 NVME БЖ 850W GF RTX 3090 24GB GDDR6X
Код: 00-00018287
Поділитися
Комп'ютер ігровий Color Tower i5-14Gen м. п. s1700 B760M кулер цпу (4 тепл. трубки) 32GB DDR5 1TB M.2 NVME БЖ 850W GF RTX 3090 24GB GDDR6X
В наявності
Корпус Darkflash DK431 White Color Tower NEW (заміна на Корпус-акваріум QUBE CRYSTAL Black Color Tower NEW - 0 грн)/ Intel Core i5-14400F (2.50GHz - 4,70GHz, 10 ядер, 16 потоків, 20mb Cache) NEW, мат. плата s1700, B760M NEW + Кулер процесорний RGB (4 тепл. трубки) NEW/ 32GB DDR5 5600MHz NEW/ 1TB SSD M.2 NVME NEW (додати в ПК 1TB HDD +1200 грн)/ БЖ 850W NEW/ Відеокарта GF RTX 3090 24GB GDDR6X (3хDP+HDMI) 384bit
NEW товар
73700грн
- Доставка:
- Самовивіз (9 магазинів по Україні)
- Нова Пошта (1-3 дні)
- Безкоштовна доставка (від 1000 грн)
- Гарантія:
- Гарантія на Комп'ютер 24 міс./ На відеокарту 12 міс.
- Оплата:
- Готівкою в магазині
- Безготівковий розрахун для підприємств
Опис
Корпус Darkflash DK431 White Color Tower NEW (заміна на Корпус-акваріум QUBE CRYSTAL Black Color Tower NEW - 0 грн)/ Intel Core i5-14400F (2.50GHz - 4,70GHz, 10 ядер, 16 потоків, 20mb Cache) NEW, мат. плата s1700, B760M NEW + Кулер процесорний RGB (4 тепл. трубки) NEW/ 32GB DDR5 5600MHz NEW/ 1TB SSD M.2 NVME NEW (додати в ПК 1TB HDD +1200 грн)/ БЖ 850W NEW/ Відеокарта GF RTX 3090 24GB GDDR6X (3хDP+HDMI) 384bit
Примітка: зовнішній вигляд корпусу, а також фірма виробник відеокарти можуть відрізнятися від того, що вказано в описі і на фото товару.
Характеристики
| Виробник | DarkFlash |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Форм-Фактор Корпусу | Tower |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-14400F |
| Частота процесора | 2.50GHz – 4.70GHz |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
| Об`єм відеопам'яті | 24 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Інтерфейси підключення | HDMI |
| Інтерфейси підключення | DisplayPort |
| Тип накопичувача | NVME |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Колір | Білий |
| Стан | Б/В |
Відгуки

