Комп'ютер QUBE CRYSTAL Color Tower i5-14Gen м. п. s1700 H610M кулер цпу (4 тепл. трубки) 32GB DDR4 1TB M.2 NVME БЖ 850W Radeon RX 6900 XT 16GB GDDR6
Код: 00-00018285
Поділитися
Комп'ютер QUBE CRYSTAL Color Tower i5-14Gen м. п. s1700 H610M кулер цпу (4 тепл. трубки) 32GB DDR4 1TB M.2 NVME БЖ 850W Radeon RX 6900 XT 16GB GDDR6
В наявності
Корпус-акваріум QUBE CRYSTAL Black Color Tower NEW/ Intel Core i5-14400F (2.50GHz - 4,70GHz, 10 ядер, 16 потоків, 20mb Cache) NEW, мат. плата s1700, H610M NEW + Кулер процесорний RGB (4 тепл. трубки) NEW/ 32GB DDR4 Corsair Vengeance RGB Pro 3200MHz/ 1TB SSD M.2 NVME NEW (додати в ПК 1TB HDD +1200 грн)/ БЖ 850W NEW/ Відеокарта Radeon RX 6900 XT Red Devil 16GB GDDR6 (3xDP+HDMI) 256bit
55000грн
- Доставка:
- Самовивіз (9 магазинів по Україні)
- Нова Пошта (1-3 дні)
- Безкоштовна доставка (від 1000 грн)
- Гарантія:
- Гарантія на комп'ютер 24 міс./ На відеокарту 12 міс.
- Оплата:
- Готівкою в магазині
- Безготівковий розрахун для підприємств
Опис
Корпус-акваріум QUBE CRYSTAL Black Color Tower NEW/ Intel Core i5-14400F (2.50GHz - 4,70GHz, 10 ядер, 16 потоків, 20mb Cache) NEW, мат. плата s1700, H610M NEW + Кулер процесорний RGB (4 тепл. трубки) NEW/ 32GB DDR4 Corsair Vengeance RGB Pro 3200MHz/ 1TB SSD M.2 NVME NEW (додати в ПК 1TB HDD +1200 грн)/ БЖ 850W NEW/ Відеокарта Radeon RX 6900 XT Red Devil 16GB GDDR6 (3xDP+HDMI) 256bit
Примітка: зовнішній вид корпусу а також фірма-виробник відеокарти можуть відрізнятись від вказаних в описі і на фото товару.
Характеристики
| Виробник | QUBE |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Форм-Фактор Корпусу | Tower |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-14400F |
| Частота процесора | 2.50GHz – 4.70GHz |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Графічний чіпсет | Radeon RX 6900 XT |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Інтерфейси підключення | HDMI |
| Інтерфейси підключення | Ethernet (RJ-45) |
| Інтерфейси підключення | DisplayPort |
Відгуки

