Ноутбук 14" Fujitsu LifeBook E5412 (1920х1080) IPS i5-12Gen 256GB SSD M.2, Type-C (PD 45-65W), 4G LTE, Wi-Fi 6E, Ліцензія Win 11 Pro
Код: 00-00018138
Поділитися
Ноутбук 14" Fujitsu LifeBook E5412 (1920х1080) IPS i5-12Gen 256GB SSD M.2, Type-C (PD 45-65W), 4G LTE, Wi-Fi 6E, Ліцензія Win 11 Pro
В наявності
14" Fujitsu LifeBook E5412 (1920х1080) IPS/ Intel Core i5-1235U (3.30-4.40 GHz, 10 ядер, 12 потоків, 12mb Cache)/ 256GB SSD M.2 NVME/ Intel Iris Xe Graphics (кількість виконуючих блоків - 80) повний аналог GeForce MX350/ HDMI 2.0b, 2хUSB 3.2 Gen1 (один з них з функцією зарядки), 2xUSB Type-C ( з підтримкою зарядки від PowerBank 45W/65W, Thunderbolt 4.0, DisplayPort 1.4, Power Delivery (15 Вт)/ Card Reader 3-в-1 (SD/SDHC/SDXC), LAN (RJ-45)/ WebCam HD720p, шторка приватності, двонаправлений мікрофон/ 4G LTE Nano-SIM, Wi-Fi 6E (AX211), Bluetooth 5.3/ Швидка зарядка - від 0 до 80% батарея заряджається за 60 хвилин/ MIL-STD-810H/ Ліцензія Win 11 Pro/ Вага 1.35кг + гравіювання клавіатури у подарунок
Оперативна пам'ять
14900грн
- Доставка:
- Самовивіз (9 магазинів по Україні)
- Нова Пошта (1-3 дні)
- Безкоштовна доставка (від 1000 грн)
- Гарантія:
- 12 місяців гарантії
- 14 днів на тести та перевірки
- Оплата:
- Готівкою в магазині
- Безготівковий розрахун для підприємств
Опис
14" Fujitsu LifeBook E5412 (1920х1080) IPS/ Intel Core i5-1235U (3.30-4.40 GHz, 10 ядер, 12 потоків, 12mb Cache)/ 256GB SSD M.2 NVME/ Intel Iris Xe Graphics (кількість виконуючих блоків - 80) повний аналог GeForce MX350/ HDMI 2.0b, 2хUSB 3.2 Gen1 (один з них з функцією зарядки), 2xUSB Type-C ( з підтримкою зарядки від PowerBank 45W/65W, Thunderbolt 4.0, DisplayPort 1.4, Power Delivery (15 Вт)/ Card Reader 3-в-1 (SD/SDHC/SDXC), LAN (RJ-45)/ WebCam HD720p, шторка приватності, двонаправлений мікрофон/ 4G LTE Nano-SIM, Wi-Fi 6E (AX211), Bluetooth 5.3/ Швидка зарядка - від 0 до 80% батарея заряджається за 60 хвилин/ MIL-STD-810H/ Ліцензія Win 11 Pro/ Вага 1.35кг + гравіювання клавіатури у подарунок
Ліцензія Win 10 (11) Pro - це ключ ліцензії вшитий в BIOS. Встановлення та налаштування ОС компанія робить за додаткову плату.
Характеристики
| Виробник | Fujistu |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Частота процесора | 3.30–4.40 GHz |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Діагональ | 14" |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 (FHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Мережеві адаптери | LTE |
| Наявність вебкамери | Так |
| Тип накопичувача | NVME |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Вага (кг) | 1.35 |
Відгуки

